неділя, 24 січня 2016 р.

Блог вчителя української мови та літератури 

комунального закладу " Середня загальноосвітня школа №9 

м. Орджонікідзе Дніпропетровської області"

Волик Надії Андріївни


Запрошую всіх, хто цікавиться поезією, 

хто хоче і пробує писати, чию душу 

зігріває поетичний промінь. 

Долучайтеся!