Блог вчителя української мови та літератури
комунального закладу " Середня загальноосвітня школа №9
м. Орджонікідзе Дніпропетровської області"
Волик Надії Андріївни
Запрошую всіх, хто цікавиться поезією,
хто хоче і пробує писати, чию душу
зігріває поетичний промінь.
Долучайтеся!
